Klasörler

Kurumsal kimliğinizin aynası reklam mecrası. Klasör tasarımı ve matbaa basımı hizmetleri

   baskılı sunum dosyası cepli teklif dosyası basımı tasarımı fiyatı Ankara Konya matbaabaskılı kağıt karton cepli ozel kurumsal dosyalar ankara konya matbaa

Firmamız Ankara ve Konya’da klasör basım ve tasarım hizmetleri sunar. Farklı ve özel klasör tasarımları reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta, klasörleri matbaa basımı yapılmaktadır.

Klasör; şirket, kurum ve kuruluşların, dosyalarını, kataloglarını, evraklarını taşımak, korumak, iletmek, dağıtmak ve arşivlemek amacıyla kullanılan matbaa baskılı görsel reklam aracıdır. Klasör tasarımı grafik tasarımcılar tarafından, klasör üretimi matbaalar tarafından yapılır. Klasörlerler kullanım biçimine ve şekline göre, arşiv klasörü, ofis klasörü, katalog klasörü gibi farklı isimlerle adlandırılır. Klasörler üzerindeki özel 2’li 3’lü veya 4, lü mekanizmalar sayesinde evraklarınızı içine koyabileceğiniz bir araç olduğu kadar özel tasarım ve matbaa baskısıyla aynı zamanda bir reklam aracıdır. Kurumsal kimliği oluşturan klasör, antetli kağıt, zarf, kartvizit, sunum dosyası gibi belli başlı matbaa baskılı görsel reklam araçları markaları, ürünleri, hizmetleri tanıtır ve hatırlatır. Markanın akılda kalmasını, hatırlanmasını ve dikkat çekmesini kolaylaştırır. Üzerindeki reklam alanlarıyla mesajlarınızı hedef kitlenize iletir. Klasör sürekli güncelleme yapılan ürün katalogları içinde çözümdür. Tekli sayfalar halinde hazırlanan ürünlerin bilgileri güncellenmesi gerektiği zaman sadece o ürünle ilgili sayfa klasörden atılarak yerine yeni güncellenmiş bilgilerin olduğu sayfa takılabilir. Böylece ekstra matbaa baskı maliyetlerden sizi kurtarır.

Reklam tasarım çalışmalarınızda reklam ajansamız tasarım bölümü klasör tasarım çalışmalarınızı hazırlar. Müşterilerimizin kullanım alanı ve ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan klasör tasarımlarının mekanizma (evrak takmak için gerekli demir aparat) sayısı farklılık gösterir. Klasörlerin tasarımları standart bir A4 kağıdın rahatlıkla içine girebileceği bir büyüklükte olabileceği veya içine koyacağınız dökümanların sığabileceği ölçülerde hazırlanır. Klasörler ihtiyaca özel farklı boyut, matbaa baskı seçenekleriyle üretilebilir. Klasörler mukavva kartonlardan üretim yapılır. Taşıma kapasitesi ve kullanım alanına göre matbaalarda üretim yapılırken farklı kalınlıklarda mukavvalar kullanılır. Matbaa baskısı sonrası özel laminasyon ve baskı uygulamaları ile özel efektler oluşturulabilir. Klasör tasarımında özel renk ve kesim şekilleri kullanılarak özel tasarımlar ortaya konulabilir. Klasörler içine koyulacak dökümanların miktarına göre farklı sırt kalınlıklarıyla üretim yapılır. Klasörlerde minimum sırt kalnlığı 3 cm dir.

Sıra dışı, farklı ve kaliteli klasörler tasarlamak ve üretmek tüm üretim tekniklerini en verimli şekilde kullanmayı, görsel tasarım kurallarını ve matbaa üretim tekniklerinde deneyime sahip olmayı gerekli kılar. Klasörlerin tasarımı reklam ajansımızda profesyonel grafik tasarımcılarımızca hazırlanıp, matbaa basımı yapılarak adresinize teslim edilir.


klasör grafik tasarım hizmetleri Ankara KonyaKlasör Tasarımı

Firma, şirket ve kurumların ihtiyaçlarına özel çözümlerle klasör tasarımları reklam ajansımız grafik tasarımcıları tarafından kurumsal kimliğinizi yansıtan tasarımlarla hazırlanır.


klasör profesyonel fotoğraf çekimi Ankara KonyaKlasör Fotoğraf Fotoğraf Çekimi

Klasörlerin içi ve dış kapaklarının tasarımında kullanılacak fotoğrafların temini için reklam ajansımızca profesyonel fotoğraf çekim hizmetleri sunulur.


klasör matbaa basımı ve baskısı Ankara KonyaKlasör Matbaa Baskısı

Farklı boyut, kağıt türü, cilt seçenekleri ve özel aparatlarla klasör basımı matbaamız bünyesinde yapılarak adresinize teslim edilir.


klasor tasarım matbaa baskı fiyatları Konya ve AnkaraKlasör Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Klasörlerin, matbaa basım ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi, baskı şekli vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından istediğiniz özellikteki klasör tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online fiyat teklif formu üzerinden istediğiniz işin özelliklerini yazarak klasör tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede fiyat teklifinizi hazırlayarak sizi bilgilendirecektir.

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

Klasör Nedir?

Firma, şirket veya şahısların yazışmalarında, tekliflerinde, broşür, föy vb. ürünlerinin taşınmasında, saklanmasında, arşivlenmesinde,  kullandıkları, özel demir mekanizmalı taşıma alanlarına sahip, mukavvadan üretilen , farklı boy ve ebatlarda üretimi yapılabilen, kurumsal reklam tanıtım aracına  denir. Klasörler, karton, mukavva, PVC plastik vb. ürünlerden üretim yapılabilir. Klasörlerin basımı matbaalar tarafından, tasarımı grafik tasarımcılar tarafından yapılır.

Klasör Tasarımı Nasıl Olmalı?

Bir klasör tasarımı hazırlanırken öncelikli kriter kullanım alanı olacaktır. İçine konulacak materyallerin ağırlıkları ve ölçüleri, bu klasörün dağıtım şekli, tasarıma yön verecek kriterlerdendir. Özellikle kurumsal klasörler firmaların kurumsal kimliklerini yansıtacak renk ve görselliği üzerinde taşımalıdır. Rakipleri anımsatacak veya rakiplerin kurumsal kimliğine vurgu yapacak tasarımlardan kaçınılmalı, özgün, açık tasarımlar hazırlanmalı, gerekirse özel kesim ve lokasyon teknikleriyle farklı formlarda klasörlerin matbaa baskısı yaptırılmaladır.

Klasör Çeşitleri Nelerdir?

Klasörler şekli ve mekanizma biçimine göre çeşitlere ayrılabilir. Mekanizmaya  biçimine göre 2li, 3lü, 4lü mekanizmalar mevcuttud. Klasör şekline göre standart klasörler ve özel bıçak kesimli klasörler olarak ayrıma tabi tutulabilir. Ayrıca klasörlerin içerisine konulacak ürünlerin miktarı ve boyutuna göre sırt kısmı genişliği ayarlanabilir. Klasörler 21x29,7 cm (A4) ölçülerinde kağıdı içinde taşıyacak biçimde üretilir. İhtiyaç halinde daha küçük veya daha büyük ölçülerde klasör üretimleri yapılabilmektedir.

/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.