Kataloglar

Özgün, farklı tasarımlar, kaliteli matbaa baskısı, ihtiyacınıza özel katalog tasarımı  ve matbaa baskı çözümleri

katalog tasarimi matbaa basimi konya matbaa reklam ajansi 01 katalog basimi baskisi fiyati tasarimi konya matbaa katalog tasarimi basimi fiyat konya matbaa reklam ajansi 05

Firmamız Konya'da katalog tasarımı, katalog matbaa basımı, katalog fotoğraf çekimi hizmetleri sunar. Katalog tasarımları, tasarım ajansımızda ürün ve hizmetleriniz için özel olarak tasarlanır. Katalogların matbaa basımı ihtiyacınıza yönelik farklı boyut, cilt ve kağıt seçenekleriyle matbaamızda yapılır.

Katalog tasarımı fotoğraf, tasarım ve matbaa basım bilgisine sahip uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanmalıdır. Katalog tasarımı deneyimli grafik tasarımcılar tarafından hazırlanır ve kaliteli bir matbaa basımı ile üretilirse, etkili, amacına hizmet eden, markanıza değer katan reklam ürünü ortaya çıkar. 

Yanlış renk ve tasarım tercihleri, kalitesiz görsellerin kullanımı, müşteri hedef kitlesine hitap etmeyen tasarımlar, firmanızın yanlış algılanmasına neden olur. Gerekli teknik gereksinimleri ve iş bilgisine sahip olmayan matbaalarda yapılan katalog basımları emek sarf edilerek hazırlanan katalog tasarımlarınızın heba olmasına sebep olabilir. Özentisiz hazırlanan çalışmalar hem paranızın hem zamanınızın boşa gitmesine sebep olur, rakiplerinizi bir adım öne çıkarır.

Düşük maliyetlerle reklam yapmak için kaliteyi göz ardı etmek işletmeniz için ilk etapta mali açıdan başarı gibi gözükebilir. Reklam sürecinin sonunda geri dönüşlerin başlamaması veya hedeflenen müşteri kitlesine ulaşılamaması aslında kalitesiz reklamın size neler kaybettirdiğinin en açık göstergesi olacaktır. 

Reklam veren tarafından iletilmek istenilen mesajla hedef kitlesince algılanan (veya algılanamayan) mesaj arasındaki fark, çalışmalarınızdaki fiyat performans başarısızlığını gözler önüne serecektir. Yanlış seçimlerle hazırlanan katalog tasarımlarının veya kalitesizce matbaa basımı yapılmış katalogların sizi ileriye taşımayıp yerinizde saymanıza neden olduğunu düşünmeniz büyük bir hatadır. Çünkü doğru tercihlerle katalog tasarımı ve katalog basımı yaptırmış olan rakipleriniz, sizin hedef kitlenizi yakalamış ve ele geçirmiş olabilir. Bu aşamada (belki de kaybettiğiniz) hedef müşteri kitlenize yeniden ulaşmak için göstereceğiniz ekstra çabalarla pazarlama hedeflerinize ulaşmayı düşündüğünüz anda farkedersiniz ki; yanlış reklam size, geçmişi, geleceği ve cebinizdekini kaybettirmiştir. 

İşte tüm bu sebeplerden ötürü bizler, sadece renkli sayfalardan oluşan katalog tasarımları yerine, özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden ve bize referans olabilecek işlerin altına imza atmayı tercih ediyoruz.  


katalog grafik tasarım hizmetleriKatalog Tasarım Hizmetleri:

Reklam ajansımız bünyesinde ihtiyacınıza özel seçeneklerle katalog tasarım hizmeti sunulmaktadır. Konya'da katalog tasarımları reklam ajansımız bünyesinde hazırlanır. Özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden katalog tasarımları deneyimli grafik tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulur. 


katalog fotoğraf çekimi hizmetleri Ankara KonyaKatalog Fotoğraf Çekimi:

Basılı görsel reklam araçlarının başrol oyuncusu olarak tabir edebileceğimiz katalog tasarımında kullanılanacak fotoğraf ve görsellerin temini reklam ajansımızın fotoğraf çekim hizmetleriyle sizlere sunulur. Ürün, hizmet, mekan fotoğraf çekimleriniz için Konya  profesyonel ekip ve ekipmanlarla katalog fotoğraf çekimi yapılmaktadır.  


katalog matbaa basımı hizmetleri Ankara KonyaKatalog Matbaa Basımı:

Reklam ajansımızda tasarım çalışmaları hazırlanan katalogların baskısı  Konya matbaalarında yapılır. Katalog baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. Katalog çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonra üretim işlemleri tamamlanarak adresinize teslim edilir. 


katalog tasarım matbaa baski fiyatları Ankara, KonyaKatalog Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Katalog fiyatları; boyut, kağıt, adet, sayfa sayısı gibi katalog baskı ve tasarım fiyatını etkileyen değişken üretim parametreleri nedeni ile işe özel fiyat teklifleri ile belirlenir. Katalog tasarım ve matbaa basım işleriniz için online fiyat teklifi bölümünden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

Konya katalog tasarimi basimi fiyat matbaa reklam ajansiKatalog Nedir?

Katalog firma, şirket ve kurumların ürünleri, hizmetleri hakkında detaylı bilgiler sunan, çok sayfalı bilgilendirme ve görsel reklam tanıtım aracıdır. Ürün ve hizmetlerle ilgili detaylı bilgiler içeren kataloglar, firmaların müşteri temsilcileri ve vitrinleri olarak tanımlanabilir. Teknik veri ve detaylı anlatımlar içeren kataloglar broşürlere kıyasla ürünü tanıtmakla kalmaz aynı zamanda kullanıcı için önemli teknik bilgileride daha kapsamlı şekilde anlatır. Kataloglar firmaların ürün - hizmet portföyüne göre her ürün ve hizmete ayrı ayrı düzenlenebileceği gibi, firmanın tüm ürün ve hizmetlerini kapsayan tek bir katalog tasarımı yapılabilir. Ürün kalogları gelişen teknoloji ele birlikte mobil uygulamalar, web sayfaları üzerinden e-katalog olarak kullanılabilir.


Konya katalog tasarimi basimi fiyat ankara konya matbaa reklam ajansi 02Katalog Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Katalogda, ürün ve hizmetin detaylı tarifi, farkları ve üstünlükleri ve teknik veri ve kullanım bilgileri yer almalıdır. Kataloglar diğer reklam araçlarına göre müşteri kitlesinin cevap aradığı tüm sorulara cevap verecek bir biçimde hazırlanmalıdır. Katalog tasarımlarında hedef müşteri ve firmanın pazarlama stratejileri ile rakip firmaların ürün gamı vb. noktalar göz önünde bulundurulmalıdır. Katalog tasarımında yazıdan ve teknik verilerin yanında ürün ve hizmete dair fotoğraflarla müşterilerin görsel açıdan bilgi sahibi olması sağlanmalıdır. Unutulmamalıdır ki kaliteli görsel ögelerle desteklenen tasarımlar satışlar üzerinde çok büyük olumlu etki yaratmaktadır. Kullanılan görsellerin detayları ve müşterilerinize sağladığı bilgi, çoğu zaman sayfalarca yazıdan daha etkilidir. 


konya katalog tasarimcisi en iyi reklam ajansiKatalog Çeşitleri Nelerdir?

Kataloglar çok farklı üretim biçimleriyle sunulabildiği için çeşitlendirme sadece ciltleme biçimlerine göre yapılabilir. Kataloglar cilt biçimlerine göre; tel dikişli (dergiler gibi), amerikan ciltli (kitaplar gibi), spiral ciltli, klasör içi föy şeklinde tasarlanabilir. Katalog basımında en çok tercih edilen boyut 21x29.7 cm (A4) ölçülerinde olmakla birlikte, çok farklı ölçülerdede katalog tasarımları hazırlanabilmektedir. Katalogların matbaa basımı ve üretiminde kullanılan kağıtlar kataloğun formu, sayfa tasarımları, karar verilen cilt biçimi ve baskı sonrası uygulanacak laminasyon türüne göre belirlenmelidir. Her kağıt türü her cilt tipine uygun olmamakla beraber kataloğun basılacağı kağıdın yanlış seçimi ciltleme ve baskı kalitesinde önemli kayıplar yaşanmasına neden olacaktır.

/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.