Kartvizitler

Farklı, özel, sıradışı seçeneklerle kartvizit tasarımı ve basımı Ankara ve Konya'da tam burada

   konya ankara karvizit basimi baskisi fiyat matbaa avukat kartvizitkartvizit bastirma basimi siparis matbaa kartvizit vip kartvizit

Kartvizit kurum veya kişilerin isim, ünvan, iletişim bilgilerinin yazılı olduğu kurumsal reklam ve tanıtım aracıdır. Günümüzde artık herkesin kullanımında olan kartvizitler sizi anlatan ifade eden bir nevi kimlik kartı görevi görmektedir. Ticari ve kişişel paylaşımların fazlasıyla yoğun ve hızlı biçimde gündelik hayatımızda yer aldığı bir gerçektir. Gerek iş sebebi ile gerekse alışverişlerimizde kartvizitlerle çok sık şekilde karşılaşırız. Sıradan olan her kartı alıp bir kenara koyarken sıradışı olan ilginç bir tasarıma sahip kartvizitleri ister istemez inceleriz.

Kartvizit günlük hayat için o kadar sıradan bir materyal halini almışken sizin kartvizitiniz basım ve tasarım olarak diğerlerinden farklı olması size ne kazandırır. Dikkat çeker, hatırlatır, örnek alınır, başkalarına anlatılır. Ürün sattırır, en önemlisi iyi bir kartvizit sizi iyi tanıtır.

Kartvizitlerin tasarım ve matbaa basım aşamalarında özel kesim bıçaklarıyla kartvizitleri özel formlar vermek mümkündür. Kartvizitler cüzdan, kartlık vb saklama alanlarına uyum göstermesi amacıyla diktörgen şeklinde tasarlanır. Özel kesim teknikleriyle hem bu saklama alanlarıyla uyumlu, hem de sıradışı ilginç kartvizitler yapmak mümkündür.

Kartvizit tasarım ve basımında farklı laminasyon ve vernik uygulamaları ile özel efekt etkileri verilebilir. Parlak ve mat selofan uygulamaları hem kartvizitleri dış etkenlerden koruyarak ömrünü uzatır, hemde kağıda parlak veya mat görünüm kazandırır. Özel vernik uygulamaları lokal şekilde uygularak efeksel görüntüler, kabartmalar kazandırmak mümkündür. Yine fantazi diye ifade edilen özel dokulu kağıtlarla tasarım ve matbaa basımı yapılan kartvizitler özel klişe baskı teknikleri ile farklı görünümlere kavuşur.

Reklam ajansımızda profesyonel grafik tasarımcılarımız tarafında size özel kartvizit tasarımları hazırlanır. Matbaa basım ve üretim teknikleri konusunda deneyimli tasarımcılarımızca hazırlanan kartvizitlerin matbaa basımı uluslararası renk yönetim sistemine uygun şekilde kurumsal renklerinizi birebir yansıtacak özel pantone renk kodları ile yapılır.


kartvizit grafik tasarım hizmetleri Konya AnkaraKartvizit Tasarımı

Karvizitin şekli veya basılacağı yüzey ne olursa olsun en büyük etken tasarımdır. Profesyonel biçimde tüm üretim tekniklerini en verimli şekilde kullanmak, sıradışı, farklı kartvizit tasarımları hazırlamak görsel tasarım kuralları ve matbaa üretim teknilerinde deneyim sahibi olmayı gerekli kılar. Kartvizitler her türlü kağıt türüne veya başka materyaller üzerine basım yapılmak üzere tasarlanabilir. Kağıt üzerine yapılacak kartların basımı matbaalarda yapılırken diğer materyalller için farklı baskı teknikleri uygulanır. Kağıt, karton, pvc plastik, ahşap, teneke vb. materyaller üzerine kartvizit basımı yapılabilmektedir. Firmamız Ankara ve Konya'da kartvizit tasarım çalışmalarını profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunar.


Konya Ankara kartvizit matbaa basımı

Kartvizit Matbaa Baskısı

Kağıt ve karton türü malzemeler maliyet olarak ucuz, farklı stillerde tasarım yapmak için en ideal ve en yaygın kullanılan malzemelerdir. Kartvizit tasarımı ve basımı yapmak için farklı gramajlarda renk ve doku özelliklerine sahip kağıt çeşitleri mevcuttur. Karvizit basımı ve tasarımı kağıt kullanılarak, ofset matbaa baskısı, soğuk baskı, varak yaldız baskı, klişe baskı teknikleriyle yapılabilir. Firmamız Ankara ve Konya'da müşterilerine kartvizit basım ve tasarım hizmetleri sunar. Farklı ve özel kart tasarımları reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta, kartvizitlerinizi matbaa basımı yapılarak adresinize teslim edilmektedir.


kartvizit tasarım ve matbaa basım fiyatları

Kartvizit Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Üretim fiyatlarını düşürmek amacıyla farklı firma ve kişilerin kartını tek baskı altında toplayarak ucuz kartvizit üretimi yapmıyoruz. Reklam ajansımızda tasarlanan ve üretimi yapılan tüm kartvizitler özel olarak tasaralanır ve tek şekilde basılır. Kartvizitlerin, matbaa basım ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi, baskı şekli vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından istediğiniz özellikteki kartvizit tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özelliklerini yazarak kartvizit tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

Kartvizit Nedir?

Firma veya şahısların isim, ünvan, iletişim ve adres bilgilerini üzerinde taşıyan tanıtım aracına kartvizit denir. Kağıt, karton, ahşap, pvc, plastik, şeffaf pvc, aydınger gibi malzemeler üzerine kartvizit basımı yapılabilir. Kartvizitlerin basımı genelde dikdörtgen biçiminde yapılır. Bunun birinci sebebi kartvizitlik ve cüzdan gibi yerlerde taşınabilmesini kolaylaştırmaktır. Kartvizitler iş dünyasında bir işinizin kimligi gibi algılanır. İlginç ve farklı kartvizit tasarımları sizi farklı kılar. Kartvizit tasarımı grafik tasarımcılar tarafından hazırlanır. Basımı ve üretimi matbaalar tarafından yapılır. Kartvizitler genel boyutları dışında özel kesim teknikleriyle farklı şekillerde tasarlanabilir. Şeffaf pvc kartvizitler uzun ömürlüdür. Üretim aşaması farklı olduğu için kağıt türü kartvizitlere göre fiyatları daha yüksektir. Kartvizitler hem iletişim hem de reklam aracı olarak ticari hayatımızın vazgeçilmez reklam araçlarıdır.

Kartvizit Tasarımı Nasıl Olmalı?

Kartvizit tasarımı hazırlarken uyulması gereken temel kriterler bulunmaktadır. Firmanın logosu, ismi ve faaliyet alanı olmalıdır. Kartvizit bir kişi tarafından kullanılıyorsa kişinin adı, soyadı, mesleği ve unvanı açık ve anlaşılır bir biçimde kartvizit üzerine yerleştirilmelidir. Kişi veya kuruma ait iletişim ve adres bilgileri okunaklı bir biçimde, öncelik sırasına göre kartvizit tasarımında yer almalıdır. Görsel tasarım ve iletişim kurallarına uygun, firmanın kurumsal kimliğini yansıtacak kartvizit tasarımları oluşturulmalıdır. Kartviztler küçük ebatlarından ötürü tasarım yapılırken yazıların okunaklı bir font büyüklüğünde yazılması gereklidir. Görsel tasarım öyle hazınlanmalıdır ki tasarım hiçbir zaman kurum ve kişi kimliğinin önüne geçmemeli açık ve net olmalıdır. Kartvizitin görsel kalitesini artıran en önemli unsurlar baskı sonrası yapılan lak, selefon, gofre, varak yaldız gibi uygulamalardır.

Kartvizit Çeşitleri Nelerdir?

Kartvizitler kullanılan kağıt türü ve baskı teknikleri açısından belirli başlıklar altında toplanabilir. Kartvizitler her türlü kağıt türüne baskı yapılabilir. İdeal olan kartvizit kağıt gramajı 300 – 350 gr’dır. Kartvizit baskısında özel dokulu kağıtlar ve kuşe kağıt tercih edilebilir. Özel desenli kağıtlar sade ve şık kartvizit tasarımları için tercih edilir. Zeminli ve çok renkli baskılar için pek uygun değildir. Kuşe kağıtlar ise baskı sonrası uygulamalarda sorun yaratmaz ve çok renkli baskılarda kaliteli sonuçlar verir. Ayrıca baskı sonrası selofan, lokal lak, gofre, varak yaldız gibi lokasyon uygulamaları kuşe kağıtlı kartvizitler üzerine uygulanabilmektedir. Desenli kağıtlar üzerine varak yaldız baskı veya gofre teknikleriyle özel lokal uygulamalar yapılabilir. Kartvizitler için genellikle kullanılan ölçüler; 8x5 cm, 8.5x5.5 cm, 8.5x5 cm, 9x5 cm olmakla birlikte özel şekilli ve özel boyutlu kartvizit üretimleri de yapılabilmektedir.

/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.