Flyerlar

İhtiyacınıza özel çözümler, farklı seçenekler, kaliteli baskı, flyer tasarımı ve matbaa basımı

   ankara matbaa flyer konya matbaa flyer basımıankara konya reklam ajansı matbaa flyer basımı tasarımı fiyat

Ankara ve Konya'da flyer tasarım ve matbaa basımı hizmetleri profesyonel bir bakış açısı ve yüksek baskı kalitesiyle hizmetinizde. Flyerların tasarımı, tasarım ajansımızda kampanya, ürün ve hizmetleriniz için özel olarak hazırlanır. Flyerlar ihtiyacınıza göre farklı boyut, katlama şekli, kağıt seçenekleriyle matbaamızda üretilir. Flyerlar küçük boyutlu ve tek yaprak şeklinde basımı yapılan reklam araçlarıdır. Bu yüzden diğer reklam araçlarına kıyasla flyerların basımı çok daha uygun fiyatlara yüksek adetlerde yapılabilmektedir.

Reklam ajansımız bünyesinde profesyonel grafik tasarımcılarımız tarafından flyer tasarımlarınız hazırlanır. Flyer tasarımında kullanılacak görsellerin temini için reklam ajansımızca fotoğraf çekim hizmeti sunulmaktadır. Flyer baskı ve tasarım fiyatları adet, kağıt türü vb. kişiye özel seçilen üretim materyalleri sebebiyle özel fiyat teklifleriyle sunulur. Tasarım çalışmaları tamamlanan işleriniz en hızlı şekilde matbaa baskısı yapılarak adresinize teslim edilir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını yönelik her türlü flyer tasarımı reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta ve son teknoloji ofset baskı makinelerinde Ankara ve Konya'da matbaa baskısı yapılarak müşterilerimize teslim edilmektedir.


flyer grafik tasarım hizmetleri Ankara KonyaFlyer Tasarımı

Reklam ajansımız bünyesinde ihtayacınıza özel seçeneklerle flyer tasarım hizmeti sunulmaktadır. Ankara ve Konya'da el ilanı tasarımları reklam ajansımız bünyesinde hazırlanır. Özgün, farklı, müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, hedef kitlesine hitap eden el ilanı tasarımları deneyimli grafik tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulur.


flyer fotoğraf çekim hizmetleri Ankara Konya matbaaFlyer Fotoğraf Çekimi

Matbaa baskılı görsel reklam araçlarından biri olan fleyerların tasarımında kullanılanacak fotoğraf ve görsellerin temini için  profesyonel fotoğraf çekim hizmetinimiz vardır. Ürün, hizmet, mekan fotoğraf çekimleriniz için Konya ve Ankara'da profesyonel ekip ve ekipmanlarla el ilanı için fotoğraf çekimi yapılmaktadır.


flyer matbaa basımı ve baskısı Ankara KonyaFlyer Matbaa Baskısı

Tasarım çalışmaları reklam ajansımızda hazırlanan el ilanlarının baskısı Ankara ve Konya matbaalarında yapılır. Flyer baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. Flyer çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonrası üretim işlemleri tamamlarak adresinize teslim edilir.


flyer tasarım matbaa baskı fiyatlarıFlyer Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Flyer fiyatları; boyut, kağıt, adet, sayfa sayısı gibi baskı ve tasarım fiyatını etkileyen değişken üretim parametreleri nedeni ile işe özel fiyat teklifleri ile belirlenir. El ilanı tasarım ve matbaa basım işleriniz için online fiyat teklifi bölümünden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

Flyer Nedir?

Flyer ürün, hizmet ve kampanyaların duyurulması için kullanılar görsel basılı bir reklam aracıdır. Flyerların basımı için farklı tür ve gramajlarda kağıtlar kullanılabilir. En çok kullanılan kağıt türleri I. hamur ve kuşe kağıtlardır. Tek renk ve 2 renk gibi tasarımlar için I. hamur kağıtlara baskı yapılır. Fotoğraf baskısı yapılacak flyerlar için kuşe kağıt seçimi uygundur. Flyerlar tek yaprak ve küçük boyutlu olarak tasarlanır. Buradaki amaç dağıtımının kolay ve hızlı yapılarak etkili bir reklam yapmaktır.

Flyer Tasarımı Nasıl Olmalı?

Flyerlar diğer tüm görsel reklam araçları gibi fotoğraf, tasarım ve matba basım uzman grafik tasarımcılarca hazırlanırsa, etkili kaliteli, sorunsuz bir biçimde matbaa basımı yapılan ürünler ortaya çıkar. Görsel açıdan zengin ve gerekli kısa bilgileri üzerinde taşıyan flyerlar tüketici için bir rehber ışık niteliği taşır, ona yol gösterir. Flyerlar kampanya ve ürün duyurularının yanı sıra, markanızın akılda kalması için etkili bir reklam aracıdır.

Flyer Çeşitleri Nelerdir?

Flyerlarda tasarım ve matbaa baskısı olarak 14x20 cm (A5), 21x29.7 cm (A4) , 10x14 cm , 10x21 cm en çok tercih edilen ölçülerdir. Flyerların matbaa basımı maliyetlerini düşük tutmak amacıyla 90, 135, 170 gr kağıtlara basılır. Eğer bu kağıtların ince kaldığı düşünülürse matbaa baskısı için 200 – 250 gr kağıtlarda kullanılabilir. Flyerlar matbaa basımı ve üretiminde farklı katlama seçenekleri mevcuttur. Özel tekniklerle farklı ölçü ve şekillerde flyerların basımı yapılabilir..

/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.