Antetli-Başlıklı Kağıt

Farklı, özgün, bütünlük sergileyen tasarımlarla antetli kağıt tasarımı ve basımı Ankara ve Konya'da tam burada

   antetli kagit baslikli kagit siparis basim fiyat matbaa ankara konyaantetli kagit a4 basımı baskısı ankara konya matbaa reklam tasarım

Firmamız Ankara ve Konya’da müşterilerine antetli kağıt, başlıklı kağıt basım ve tasarım hizmetleri sunar. Farklı ve özel antetli kağıt tasarımları reklam ajansımız tarafından hazırlanmakta, antetli kağıtların matbaa basımı yapılmaktadır.

Antetli kağıt, kurum veya kişilerin yazışmalarında kullandığı adres, logo, telefon vb. bilgileri üzerinde taşıyan tasarımı grafik tasarımcılar, basımı matbaalar tarafından yapılan kağıtlara denilir. Diğer ismi ile başlıklı kağıtlar yazışmalarda sıklıkla kullanılır.

Antetli (başlıklı) kağıtlar arşivlemeye uygun olacak şekilde A4 (21x29,7 cm) kağıt ölçülerinde basılarak kullanılır. Tasarım kurallarına uygun biçimde hazırlanan antetli kağıtlar sadece yazışmalarda kullanılan bir ofis aracı olmaktan çıkarak görsel bir reklam aracı haline dönüşür.

İyi bir tasarıma sahip antetli (başlıklı) kağıt dikkat çeker, hatırlatır, akılda kalır. Antetli kağıtlar üzerlerinde taşıdıkları yazılarla karşı tarafa bilgi sunarken aynı zamanda görsel bir vitrin görevi üstlenerek sizi tanıtır.

Farklı kalınlıkta ve türe sahip kağıtlara basımı yapılarak kullanılabilen antetli kağıtlarda öncelikli tercih maliyetlerin ucuz olması sebebi ile I. Hamur düz kağıtlardır. Düz kağıtlar maliyet olarak ucuz, farklı stillerde tasarım yapmak için en ideal ve en yaygın kullanılan malzemelerdir. Başlıklı kağıt tasarımı ve basımı yapmak için farklı gramajlarda renk ve doku özelliklerine sahip kağıt çeşitleri mevcuttur. Antetli kağıt basımı ve tasarımı kağıt kullanılarak, ofset matbaa baskısı, soğuk baskı, varak yaldız baskı, klişe baskı teknikleriyle yapılabilir.

Antetli kağıtları sıradan köşeli dikdörtgen biçimli şekiller yerine özel formlar şeklinde de üretmek mümkündür. Antetli kağıtların dikdörtgen biçiminde üretilmesindeki amaç arşivleme sistemlerine uygun bir biçim yaratmaktır. Tabi bunun yanı sıra hem arşivlerken sorun çıkarmayacak hemde şekliyle farklılık gösterecek özel antetli tasarımları ve basımları yapmak mümkündür.

Antetli kağıtların basımında farklı vernik ve baskı sonrası özel uygulamalarla kağıt üzerinde görsel efektler oluşturulabilir. Antetli kağıtlar yazım işlerinde kullanıldığı için tamamına laminasyon (kaplama) yapılamaz. Yazı alanı dışında kalan bölgelerde özel vernik uygulamaları lokal şekilde uygulanarak efektsel görüntüler, kabartmalar kazandırmak mümkündür. Yine fantezi diye ifade edilen özel dokulu kağıtlarla tasarım ve matbaa basımı yapılan başlıklı kağıtlarda özel klişe baskı teknikleri ile farklı görünümler elde edilebilir.

Sıra dışı, farklı ve kaliteli klasörler tasarlamak ve üretmek tüm üretim tekniklerini en verimli şekilde kullanmayı, görsel tasarım kurallarını ve matbaa üretim tekniklerinde deneyime sahip olmayı gerekli kılar. Klasörlerin tasarımı reklam ajansımızda profesyonel grafik tasarımcılarımızca hazırlanıp, matbaa basımı yapılarak adresinize teslim edilir.


antetli başlıklı kağıt tasarım hizmetleriAntetli Başlıklı Kağıt Tasarımı

Reklam ajansımızda profesyonel grafik tasarımcılarımız tarafında size özel antetli kağıt tasarımları hazırlanır. Matbaa basım ve üretim teknikleri konusunda deneyimli tasarımcılarımızca hazırlanan başlıklı kağıtların matbaa basımı uluslararası renk yönetim sistemine uygun şekilde kurumsal renklerinizi birebir yansıtacak özel pantone renk kodları ile yapılır.


antetli başlıklı kağıt matbaa matbaa basımı baskısı

Antetli - Başlıklı Kağıt Matbaa Baskısı

Reklam ajansımızda profesyonel grafik tasarımcılarımız tarafında size özel antetli kağıt tasarımları hazırlanır. Matbaa basım ve üretim teknikleri konusunda deneyimli tasarımcılarımızca hazırlanan başlıklı kağıtların matbaa basımı uluslararası renk yönetim sistemine uygun şekilde kurumsal renklerinizi birebir yansıtacak özel pantone renk kodları ile yapılır.


antetli başlıklı kağıt matbaa basımı baskısı fiyatlarıAntetli - Başlıklı Kağıt Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Antetli kağıtların, matbaa basım ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi, baskı şekli vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından istediğiniz özellikteki antetli kağıt tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özelliklerini yazarak başlıklı kağıt tasarımı ve basımı için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede fiyat teklifinizi hazırlayarak sizi bilgilendirecektir.

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

Antetli - Başlıklı Kağıt Nedir?

Firma veya şahısların şirket içi ve şirket dışı yazışmalarda kullandığı üzerinde firma logosunun, iletişim bilgilerinin yer aldığı kurumsal yazı kağıdına antetli kağıt denir. Antetli kağıtlar özel gramajlı kağıtlara veya I. hamur kağıtlara matbaa basımı yapılarak üretilir. Antetli kağıtların tasarımı grafik tasarımcılar tarafından yapılır. Özel dokulu kağıt türleriyle matbaa basımı yapılabilir.

Antetli - Başlıklı Kağıt Tasarımı Nasıl Olmalı?

Antetli (başlıklı) kağıtlar firmanın kurumsal kimliğinin bir parçasını oluşturmakla birlikte, bir sunum tepsisi olarak görülmelidir. Bir çay veya kahve ikram ederken sunuş biçimine özen göstererek onu en güzel şekilde sunmaya çalışırız. Antetli kağıtlarda üzerindeki bilgilerle birlikte tasarımıyla göze hitap etmeli ve firmanın kurumsal kimliğini yansıtmalıdır. Bir antetli (başlıklı) kağıt üzerinde, firmanın logosu, ismi, adres ve iletişim bilgilerinin mutlaka yer alması gerekir.

Antetli - Başlıklı Kağıt Çeşitleri Nelerdir?

Genellikle A4 diye nitelenen 210x297 mm ebatlarında hazırlanan antetli kağıtlar 1. hamur 90 gr beyaz kağıda basılır. Tuale, Deri desen, goblen gibi fantezi diye bilinen düşük gramaja sahip özel desenli kağıtlara baskı yapılabilmektedir. Genel kullanım açısından tek ölçüye sahip olan antetli, başlıklı kağıtlar kağıt türü açıdından tasnif edilebilir. Baskı sonrası uygulamalar ile de şık ve özel antetli kağıtlar elde edilebilir