Afiş ve Posterler

Afiş, poster tasarım ve matbaa baskısında ihtiyacınıza özel çözümler

   Ankara Konya Afiş poster tasarımı matbaa basımı baskısıafis poster basımı baskısı ankara konya reklam ajansı matbaa tasarım fiyatları

Firmamız Ankara ve Konya'da afiş - poster tasarımı, matbaa basımı, afiş - poster fotoğraf çekimi hizmetleri sunar. Afiş ve posterler, tasarım ajansımızda ürün ve hizmetleriniz için özel olarak tasarlanır. Afiş ve posterlerin matbaa basımı ihtiyacınıza yönelik farklı boyut, kağıt seçenekleriyle matbaamızda yapılır. İç mekan ve dış mekan çalışmalar için dijital afiş poster baskısı hizmetimiz bulunmaktadır.

Bir ürün, hizmet, organizasyon, veya kampanyanın duyurulmasında, ilan edilmesinde kullanılan görsel reklam aracı olarak tanımlayabileceğimiz afişler kullanım alanlarına göre farklı ölçü ve baskı seçenekleri ile üretilebilir.

Afişler daha çok ürün veya hizmet tanıtımlar için kullanılır. Posterler ise bir etkinlik veya kişiye yönelik ağırlıklı fotoğraf, resimden oluşan görsel tanıtım aracıdır. İlan duyuru ve organizasyonlar açık hava reklam ürünleri ile duyuru yapılacaksa burada önemli iki faktör kendini gösterir bunlardan birincisi iyi bir afiş-poster tasarımı, ikincisi ise kaliteli matbaa basımı. Belirli tarihlere arasındaki duyurulara yönelik afişlerde üretimdeki teslimat süreci çok önemlidir. Matbaa basım aşamasında yaşanılacak aksaklıklarla zamanında yapılmayan teslimatlar zamansız sorunlara sebep olacaktır. Bu yüzden tasarımı reklam ajansımız tarafından hazırlanan afişlerin matbaa basımında yüksek baskı kalitesiyle tüm üretim proseslerine uygun olarak zamanında teslimat önceliğimizdir.


afiş poster grafik tasarım hizmetleri Ankara KonyaAfiş - Poster Tasarımı

Firmamız Ankara ve Konya'da afiş - poster tasarımı, matbaa basımı, afiş - poster fotoğraf çekimi hizmetleri sunar. Afiş ve posterler, tasarım ajansımızda ürün ve hizmetleriniz için özel olarak tasarlanır. Afiş ve posterlerin matbaa basımı ihtiyacınıza yönelik farklı boyut, kağıt seçenekleriyle matbaamızda yapılır. İç mekan ve dış mekan çalışmalar için dijital afiş poster baskısı hizmetimiz bulunmaktadır.


afiş poster fotoğraf çekim hizmetleri Ankara Konya matbaaAfiş - Poster Fotoğraf Çekimi

Matbaa baskılı görsel reklam araçlarından biri olan afiş ve posterlerin tasarımında kullanılanacak fotoğraf ve görsellerin temini için  profesyonel fotoğraf çekim hizmetimiz vardır. Ürün, hizmet, mekan fotoğraf çekimleriniz için Konya ve Ankara'da profesyonel ekip ve ekipmanlarla el ilanı için fotoğraf çekimi yapılmaktadır.


afiş poster matbaa basımı ve baskısı Ankara KonyaAfiş - Poster Matbaa Baskısı

Tasarım çalışmaları reklam ajansımızda hazırlanan afiş ve posterlerin baskısı Ankara ve Konya matbaalarında yapılır. Afiş Poster baskı işlerinizin tüm üretim aşamaları titizlikle takip edilir. Afiş ve poster çalışmalarınız baskısı renk denetimli, bilgisayarlı kontrol sistemine sahip matbaa makinelerinde yapılır. Cilt ve baskı sonrası üretim işlemleri tamamlarak adresinize teslim edilir.


afiş poster tasarım matbaa baskı fiyatlarıAfiş - Poster Tasarım ve Matbaa Baskı Fiyatları:

Afişlerin, posterlerin baskı ve tasarım fiyatları, boyut, adet, kağıt çeşidi, baskı şekli vb. fiyata etki eden değişik faktörler nedeniyle işe özel fiyat teklifleriyle belirlenir. Müşteri temsilcilerimiz tarafından istediğiniz özellikteki afişin tasarımı ve baskısı için fiyat teklifiniz özel olarak oluşturmaktadır. Bizimle irtibata geçebilir veya online teklif formu üzerinden istediğiniz işin özellikleri yazarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz  en kısa sürede fiyat teklifinizi hazırlayarak sizi bilgilendirecektir.

 


Vaktinizi fazla almayalım. Siz isteyin biz yapalım.

Reklam çalışmalarınız için sizi dinlemeye ve en iyi hizmeti vermek için çalışmaya hazırız.
İhtiyacınız olan reklam çalışmalarınıziçin bilgi ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
Bilgilendirme ve fiyat teklifi için, müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibat kurarak sizi ziyaret edecektir.
 

 

Afiş Nedir?

Afiş, Bir ürün, hizmet, organizasyon, veya kampanyanın duyurulmasında, ilan edilmesinde kullanılan görsel reklam aracıdır. Kermes, kampanya, enkinlik, tanıtım vb. ilanları duyurmak için kullanılır. Afiş aynı zamanda tv, radyo,gazete gibi basın ilanlarının desteklenmesinde kullanılan yaygın bir materyaldir. Afiş günümüzde billboard, CLP, gibi alanlarda da etkin bir biçimde kullanılan bir açık hava reklam aracıdır. Poster bir etkinlik veya kişinin tanıtılmasından kullanılan görsel reklam aracıdır. Posterler görsel ağırlıklı tasarımlar içerirken yazı azdır. Sanatçı posterleri, tiyatro posterleri, sinema posterleri örnek gösterilebilir. Afiş veya posterler farklı materyaller üzerine basım yapıylarak iç mekan veya dış mekanlarda kullanılabilir. Matbaa basımı yaptırılacak afiş ve posterlerde farklı kağıt çeşitleri ve kağıt kalınlıkları vardır. Afiş ve poster basım hizmetleri Ankara ve Konya matbaalarımızda profesyonel bir üretimle sizlere sunulur. Afiş ve poster baskılarınız için tasarım bölümümüzde özgün tasarımlarla hizmet verilmektedir.

Afiş Tasarımı Nasıl Olmalı?

 Amacı, taşıdığı mesajı süratle iletmek olan afişler izlenmek için değil, anında fark edilmek ve ilgi çekmek  için tasarlanmalıdır. Afişin ana amacı enformasyon vermek yerine, mesajı çarpıcı şekilde iletmek olmalıdır. Bu nedenle diğer medya aracından farklı tasarım kriterlerini içermektedir.

  1. İlk bakışta algılanabilir olmalı, mesaj çarpıcı ve hızlı iletilmeli, mesaj duygusal ve uyarıcı olmalı,
  2. Sözcükler kısa, ilginç ve anlaşılır olmalı, mesaj bilgilendirmekten ziyade eyleme geçirici olmalı,
  3. Özgün görsellerle, sözcüklerin sayısı azaltılmalı,
  4. Görsel düzenlemesi çarpıcı, basit ve yalın olmalı, benzerlikten kaçınılmalı
  5. Tasarım ve tipografi gereksiz detaydan arındırılmalı,
  6. Kullanılan imge ( görüntü) tek olmalı, birden çok imge kullanılmalı,
  7. Yazı imgenin can sıkıcı şekilde bir tekrarı olmamalı,
  8. Tipografiği en az on metreden okunacak büyüklükte ve sade olmalı,
  9. Zemin renk kontrast olmalı imgeyi öne çıkarmalı, 10. Etrafındaki artışlardan az etkilenecek şekilde tasarlanmalı, 11. TV ve diğer basın ilanları ile birlikte bütünlük sağlamalıdır.
  10.  

Afiş Çeşitleri Nelerdir?

Afişler boyutlarına göre türlere ayrılabilir. Afişlerde boyutlama kriteriyse afişin kullanım alanıyla belirlenir. Sokaklarda veya toplu taşıma araçlarında kullanılacak bir afiş için 70x100 cm boyutlarında afiş bastırmak afişin dağıtım ve asma aşamasında sorunlar çıkartır. Bu yüzden afiş bastırmadan önce asılacağı yerlerde göz önünde bulundurulmalıdır. Afişlerin basımında I. hamur, kuşe veya karton kağıtlar kullanılabilir. Afişler 32x45 cm, 35x50 cm, 50x70 cm, 45x64 cm, 41x57 cm, 57x82 cm, 64x90 cm, 70x100 cm, 33x70 ölçülerinde tasarlanıp bastırılabilir. Bunun dışında clp veya billboardlarda kullanmak için afişler dijital baskı veya matbaa baskısı yapılabilir. Dijital baskı yapılacak afiş ve posterelerin kullanım alanına göre vanvey, branda, kumaş, vinil duratrans vb malzemeler üzerine basımı mümkündür. Özel gün veya etkinlikleri duyurmak için süreli ve süresiz yayın araçlarıdır. Market, kültür merkezi, sinema afişleri gibi bülten içerikli belirli periyodik zamanları kapsayan afişlerin basımı yapılabilir.

/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.