Web Tasarımı ve Multimedya

Harcadığınızdan fazlasını kazandıran reklamlar...!

Reklam ortamları tüketici ile hedef kitlenin buluştuğu yerlerdir. Bu noktada yapılacak yanlış tercihler yapılan tüm çalışmaların ve masrafların boşa gitmesine , reklam mesajınızın hedef kitleye ulaşamamasına, yanlış algılanmasına veya yetersiz kalmasına neden olabilir. Reklam araçlarının seçiminde hedeflenen tüketici kitlesinin çok iyi analiz edilmesi , hedef kitlenin niteliklerine uygun reklam araçlarının tercih edilmesi gerekir. Hedef kitlenin alışkanlıklarının incelenmesi ve doğru reklamın uygun reklam ortamına göre hazırlanması reklamın saptanan amaca ulaşmasını sağlayacaktır. 

Reklam araçları;

Yazılı basında kullanılan reklam araçları (gazete, dergi ve diğer yayınlar, katalog vb.),

Yayın alanında kullanılan reklam araçları ( TV ve radyo reklamları)

Diğer Reklam Araçları ( Açık hava reklam araçları, fuarlar, internet vb.)

Bu üç ayrı kategorideki reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınız medya planlaması yapılarak gerekli noktalarla sizin için irtibata geçilir. Yerel ve ulusal TV kanalları, açık hava reklamları, radyo kanalları, internet siteleri  vb. reklam araçlarının en uygun olanı ve olanları medya planlaması ile size sunulur.  Reklam ve tanıtım ihtiyaçlarınız için bu mecraları en verimli biçimde kullanabilmeniz için çalışılır.

 
/REKLAM%20TANITIM%20HİZMETLERİ
FERHAT ALTAY Creative Workshop Konya'da ve Türkiye genelinde tüm firmaların, şirketlerin kişilerin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretir. Konya'da reklam ajansı olarak reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren firmamız; fotoğrafçılık, grafik tasarım, web tasarım, multimedya ve matbaa basım hizmetleri sunar.
/KATALOG%20-%20BROŞÜR%20ÇÖZÜMLERİ
Katalog ve broşürler profesyonellerin bakış açısıyla profesyonel ellerde biçimleniyor . Reklam ajansımızın grafik tasarım departmanında katalog, broşür çalışmalarınız için özel çözümler sunuyoruz. Fuar, ihale, sunum gibi etkinlikleriniz için acil yetiştirmeniz gereken işlerde yüksek kalite dijital kopyalama çözümleriyle buradayız.
/REKLAM%20AJANSI%20NE,%20NASIL%20,NEYİ
İşletmeler için reklam çalışmalarını yürütecek reklam ajanslarının seçimi çok önemlidir. Reklamın hedef kitlesine ulaşması ve olumlu geri dönüşler bu seçime bağlıdır. Bizler bu tercihin farkında olarak, bizimle çalışan müşterilerimizle 10 yıldır edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri paylaşarak markalar oluşturmak için çalışıyoruz
/FATURA%20İRSALİYE%20BASIMI
Konya anlaşmalı matbaamızda fatura, irsaliye, sevk irsaliyesi, serbest meslek makbuzu, gider pusulası, irsaliyeli fatura vb. maliye anlaşmalı işlerinizin tasarımı ve matbaa baskısı yapılmaktadır. Farklı ölçü ve cilt seçenekleriyle elde kesim veya bilgisayarlı çıktıya uygun fatura ve irsaliye basımı. Üstün kalite sorunsuz hizmet.